Sociální sítě

Jedním z našich cílů je oslovit a navzájem propojit odborníky (pedagogy, psychology, speciální pedagogy atd.) a rodiče se zájmem o téma nadání z celé České republiky a Slovenska. Byli bychom moc rádi, pokud byste do této sítě patřili i Vy. Pokud máte zájem, můžete podniknout následující kroky:

Zapojit se do diskusní skupiny „Nadané děti“ na Facebooku

Na této webové adrese se můžete zapojit do facebookové skupiny „Nadané děti“, která slouží jako diskusní a informační platforma. Chcete se podělit o své zážitky s nadanými žáky s odborníky či rodiči po celé ČR? Chcete ostatní informovat o zajímavém článku či vyjádřit svůj názor? Zapojte se do skupiny, diskutujte a zvěte další odborníky a rodiče, kteří by mohli mít o toto téma zájem.

Sledovat nás na Twitteru

Aby Vám neunikla žádná novinka či sdělení, můžete sledovat náš účet @NadaneDeti také na Twitteru. Pokud Vám toto prostředí není cizí, doporučujeme k detailnějšímu prozkoumání účty, které zde sledujeme. Většinou se jedná o odborníky a instituce z celého světa, které pravidelně přinášejí aktuální informace z oblasti nadání.

 

Zapojte se
Facebooková skupina

Chcete se poradit s odborníky či rodiči nadaných dětí z celé ČR? Podělit se s nimi o své zkušenosti či názory? Být v kontaktu se stále rostoucí komunitou, která se zajímá o téma nadání? Zapojte se do facebookové skupiny "Nadané děti", která je určena k diskusi a sdílení nových informací z oblasti nadání.

TIM 3-5 Verze 1.0
TIM 3-5 Verze 1.0

Právě vyšel Test pro identifikaci nadaných žáků v matematice pro 3.-5. třídu (TIM3-5).

Přečtěte si více informací o testu a způsobu distribuce.